Wandelgids La Palma | Rother Bergverlag (9783763342464)
- ISBN / CODE: 9783763342464
- Editie: 2020
- Aantal blz.: 250
- Uitgever: Rother Bergverlag
- Soort: Wandelgids
- Serie: Wanderführer
- Taal: Duits
- Beoordeling: 4,7 ★★★★★ ★★★★★ (3 reviews) Schrijf een review
-
€ 17,50
Op voorraad. Voor 17.00 uur op werkdagen besteld, morgen in huis in Nederland Levertijd Belgie
Gratis verzending in Nederland vanaf €35,-
Beschrijving
Uitstekende wandelgids met een groot aantal dagtochten in dal en hooggebergte. Met praktische informatie en beperkt kaartmateriaal! Wandelingen in verschillende zwaarte weergegeven in rood/blauw/zwart.
Aanbevolen wandelkaarten bij deze gids:
Wandelkaart La Palma | Editorial Alpina 1:25.000
of
Wandelkaart WKE2 La Palma | Freytag & Berndt 1:30.000
of
Wandelkaart Tour & Trail La Palma | Discovery Walking 1:35.000
Reviews
We hebben naar de uitgever toe de volgende tip: wij hebben telkens problemen om het startpunt van de wandelingen te vinden. Vaak gaat er veel tijd verloren hiermee. Wij zouden daarom graag de geografische start coördinaten bij elke wandeling zien vermeld. Op deze manier kun je met een tom-tom of ander gps apparaat snel het startpunt bereiken.
★★★★★ door H Golsteyn 18 april 2017Vond u dit een nuttige review? (login om te beoordelen)
Goed toegangelijk, groot aantal beschreven wandelingen. Goede categorie indeling. En vooral handig dat de GPS bestanden van elke wandeling beschikbaar zijn. We moeten nog naar La Palma, dus dan weet ik meer. Maar ik heb er vertrouwen in. Ook goed dat er updates gepubliceerd zijn mbt de grote brand van aug 2016 en welke wandelingen getroffen zijn.
★★★★★ door Jan 26 oktober 2016 | Heeft dit artikel gekochtVond u dit een nuttige review? (login om te beoordelen)
Voor mooie wandelingen op La Palma is dit boek ideaal, zolang je wat Duits kunt lezen. De nederlandse versie loopt achter. Belangrijkste aan deze versie tov de Nederlandse...deze bevat het wachtwoord op alle wandelingen als GPX-tracks op de Rother-website te downloaden. Zet deze op je smartphone/navigatie-apparaat en je hebt het boekje alleen nog nodig om de leukste wandelingen op voorhand uit te kiezen.
★★★★★ door Wout 27 mei 2015Vond u dit een nuttige review? (login om te beoordelen)
Schrijf een review
Graag horen wij wat u van dit artikel vindt. Vindt u het goed, leuk, mooi, slecht, lelijk, onbruikbaar of erg handig: schrijf gerust alles op! Het is niet alleen leuk om te doen maar u informeert andere klanten er ook nog mee!