Hondenverjager Dazer II (Nu: € 39.50) ultrasone hondenverjager | DAZER enterprises (0426207146141)
- ISBN / CODE: 0426207146141
- Uitgever: DAZER enterprises
- Soort: Hondenverjager
- Taal: Engels
- Hoogte: 6.0 cm
- Breedte: 11.0 cm
- Dikte: 3.0 cm
- Bindwijze: -
- Uitvoering: -
- Beoordeling: ★★★★★ (13 reviews) Schrijf een review
-
€ 39,50
Op voorraad. Voor 17.00 uur op werkdagen besteld, morgen in huis in Nederland Levertijd Belgie
Gratis verzending in Nederland vanaf €35,-
Beschrijving
Iedereen heeft het vast wel eens meegemaakt: zo'n zeer vervelende agressieve hond die richting je kuiten duikt! Stokken, fietspompen en zelfs stenen helpen vaak, maar niet altijd.
Eindelijk heeft iemand iets uitgevonden wat goed werkt, maar je hebt er wel een dosis moed voor nodig en je haren gaan nog altijd overeind staan. De DAZER werkt met een ultrasoon geluid, een piep die wij niet kunnen horen, maar honden wel. En hoe: ze zijn er niet bepaald gelukkig mee. Er zit een grote knop op dit apparaat en bij licht indrukken produceert de DAZER zo'n piep dat de hond met de staart tussen de benen afdruipt.
Wij hebben het voor u uitgeprobeerd op een eenvoudig honden-uitlaat-pad en het werkt echt: zodra de hond dit hoort, kruipt deze achteruit al jankend met de staart tussen de benen. De dosis moed die nodig is gaat over het feit dat het geluid pas echt werkt op relatief korte afstand. Vanaf zo'n meter of 8 begint het goed te werken; daarvoor komt de hond natuurlijk wel aanstormen en moet je zelf kiezen ..... wegrennen, stok pakken, stenen gooien of de DAZER richten: je moet er dus wel op vertrouwen!
Al met al een goed werkend apparaat wat ons meer geschikt lijkt voor wandelaars dan voor fietsers. Ligfietsers - die veel last hebben van honden - gaan vaak te snel of hebben de DAZEr niet paraat.
Het zendertje van de Dazer werkt op een vervangbare 9 volt alkaline batterij. Deze is goed voor ruim 1000 keer een signaal ofwel 3 à 4 jaar gebruik. Vaak nog langer. De Dazer zelf gaat veel langer mee. De Dazer is made in de USA en weegt slechts 122 gram inclusief batterij en bevestigingsclip en is 11 cm lang, 6cm breed en 3 cm dik.
Reviews
Héél tevreden over de afhandeling van mijn bestelling.
★★★★★ door Henriët Griffioen 18 mei 2022De levering van De Zwerver ging vlot en probleemloos. Het apparaat -Dazzer II- werkt volgens verwachting.
★★★★★ door Hans Nobbe 14 februari 2022Prima op tijd geleverd, maar het biedt niet DE GROTE OPLOSSING voor mensen die bang zijn van honden. Je moet ze tot heel dichtbij tolereren voordat ze lijken te reageren op de Dazer. Beter is natuurlijk wanneer hondenbezitters (eindelijk) rekening houden met mensen die bang zijn voor honden (of gewoon geen behoefte hebben aan opspringende vierpoter). Maar ja ... kom je aan de hond, dan kom je aan de eigenaar ...
★★★★★ door Oscar 25 april 2021Schrijf een review
Graag horen wij wat u van dit artikel vindt. Vindt u het goed, leuk, mooi, slecht, lelijk, onbruikbaar of erg handig: schrijf gerust alles op! Het is niet alleen leuk om te doen maar u informeert andere klanten er ook nog mee!
Dus vul nu uw mening in en maak kans op een originele De Zwerver cadeaubon!
Onder elke 100 beoordelingen verloten wij een Zwerver cadeaubon ter waarde van 50 euro!